/Files/images/original.jpgДевіз групи:

"Ми веселі зайчата

Стрибунці без зупину

Ми - щасливі малята

Ми - майбутнє країни"

Вихователі : Сафонова Оксана Володимирівна

Рослевич Світлана Андріївна

Помічник вихователя: Квас Тетяна Борисівна

/Files/images/DSCN3111.JPG

МУЗЕЙ ОДНОГО ПРЕДМЕТУ "ЛЯЛЬКИ"

Лялька мотанка є прадавнім оберегом. Їй вже майже 5 тис. років вона з'явилася з тих пір, як почали вирощувати льон. Мотанка відрізняється від звичайної іграшки відсутністю обличчя. За уявленими язичників через обличчя в ляльку вселяється душа.Матеріалами для виготовлення служать натуральні матеріали сіно, солома, дерево. Прикрашали мотанку вишивкою та орнаментом.

І сьогодні серед сучасних ляльок розмаїття ляльок, народні ляльки з тканини є особливим видом з неосяжною енергетикою, які цілюще впливають на психіку і здоровий розвиток дитини. Саме тому в наші дні вони стають все більше і більше популярними.

Маленькі ляльки "пупси" - користуються особливою увагою, їх можна було носити з собою в кармані. Коли після II Світової війни на одному із Ленінградських хімічних підприємств почалося масове виробництво, їх почали називати "пупсами".

Вітчизняна лялька була скромною. Голову, руки та ноги робили з рожевої пластмаси. Вітчизняні діти побачили ляльок із "закриваючими" очима лише на прикінці 1950 - х років.

9 березня 1955 року у Нью Йорку була представлена перша лялька "Барбі". Але в СССР вона з'явилася дещо пізніше, так як у нас було своє бачення того, як повинна була виглядати лялька. (перегляд музею)

Кiлькiсть переглядiв: 293

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.