Профспілковий комітет


Коли неправда, біль стискає горло,
Порушено закон, до розпачу лиш крок –
Людина йде з надією у серці
Шукати захисту у профспілок.

Голова ПК Єрохіна Н.В.

/Files/images/getImage.jpg

Наша профспілкова організація веде відлік свого існування з дня відкриття ДНЗ

« Струмочок» з 1980 року.

Всього працівників – 63 чоловік. З них членів профспілки – 63 чоловік.

Між адміністрацією на чолі із завідувачем ДНЗ «Струмочок» Лебеди Н.А. та профспілковим комітетом багато років поспіль укладено колективний договір. Своєчасно вносяться зміни та доповнення до нього. Для полегшення та координації спільної роботи склали схему взаємодії. Найважливішими розділами є охорона праці, режим роботи, робочий час та час відпочинку, нормування та оплата праці тощо.

Первинна профспілкова організація керується у своїй роботі Статутом Профспілки працівників освіти і науки України.

За якісне та сумлінне виконання своїх професійних й громадських обов’язків використовуємо систему морального та матеріального стимулювання.

Серцевина нашої профспілки - вихователь Єрохіна Н.В.,заступник (секретар) – діловод Сізих І.О.,відповідальна за охорону праці та БЖД, Жидєєва А.М.– соціальний і правовий захист, Бабічева Є.В. – культурно – масовий сектор.

Всю роботу первинної профспілкової організації та постійно діючих комісій плануємо на календарний рік, де враховуємо критичні зауважені та пропозиції спілчан. На засіданнях профкому складаємо місячний план та розміщуємо його у профспілковому куточку, який зручно розташований на першому поверсі для загального ознайомлення його з ним всіх членів колективу.

Колектив дошкільного закладу не тільки добре та старанно працює, а й разом відпочиває. Цікаво та різноманітно проводимо святкові вогники до календарних та професійних свят, днів народження, пам’ятних подій членів колективу

Кiлькiсть переглядiв: 547

Коментарi

  • Оксана

    2014-10-13 23:24:42

    Хороший сайт!! и сад очень хороший!..НО!! Когда же включат отопление,хоть потихонечку?!!Детки переболели уже все...Родителям предлагается не водить пока детей в сад,но тогда что - бросать работу?От предложенного обогревателя в группу - отказываются..постели у деток холоднющие( в самый раз зарабатывать воспаление легких,менингиты и другие прелести!!) Прошу уж как то отреагировать - все мамочки уже устали лечить детей!!......

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.